CARZONE
TM
  • דף בית
  • חדשות הרכב
  • יוקרה, הרבה מעבר לסמל

יוקרה, הרבה מעבר לסמל

שיתוף:
2021-07-18
בשיתוף לקסוס
לקסוס IS300h

מה המשמעות של מכונית יוקרה? למה אנשים רבים שמחים להשקיע יותר כדי ליהנות מנסיעה ברכב פרימיום? התשובות לשאלה הזאת מגוונות אך יש מעט מאוד חברות שהופכות גם את הדברים הנסתרים מהעין לחלק כולל מחוויית הנסיעה שלך.

עיצוב מרהיב, איכות מהמעלה הראשונה.

חוויית הנסיעה במכונית יוקרתית מתחילה בעיצוב. כל בוקר כשמגיעים למכונית יוקרתית, על פניהם של בעלי המכונית צריך לעלות חיוך. חיוך של סיפוק ושל הנאה מהמראה שנגלה לעיניהם. מכונית יוקרתית מדברת אל החושים והעיצוב שלה צריך לגעת באופן אלגנטי בחוש הראיה.

נגיעות עדינות של ניקל במקום הנכון, חישוק מעוצב וקו שמתרומם בצורה דינאמית מפנסי החזית לאחורי הרכב, כולם מספרים את הסיפור הייחודי של רכבי היוקרה. אפילו הצבע הלבן של רכב פרימיום אינו דומה לצבע רגיל. הוא מקבל גוון פנינה נוצץ כשהשמש משתקפת ממנו.

החוויה לא מסתיימת בחוץ, לשיאה היא מגיעה בתוך הרכב. כאן, מגוון רב החושים שזוכים להתייחסות. תא הנוסעים מעוצב בקפידה אך לצידו חוש המישוש, הריח ואפילו השמיעה מעורבים.

כל יצרן יכול ליצור מכונית עם סמל יוקרתי אך בודדים היצרנים, ולקסוס בראשם, המקפידים על איכות החומרים בכל קטגוריה ובכל רמת גימור. כניסה לרכב יוקרה המציע מגע של פסלטיק פשוט ומחוספס היא דבר שאינו מתקבל על הדעת. מישהו חסך פה. חומרים שדוהים בשמש או תפר בריפוד העור שנפרם – כולם מצביעים על יצרן יוקרה שלא הלך עד הסוף.

ההפך הגמור הוא המאפיין הייחודי של לקסוס - ירידה קפדנית לפרטים הקטנים ביותר ברכב. עוד בהקמת החברה המהנדס הראשי, איצ'ירו סוזוקי, הגדיר 500 בדיקות איכות ספציפיות שרק בסופן יכולה מכונית של לקסוס לצאת אל הלקוח וב-9 מעשר השנים האחרונות לקסוס דורגה במקום הראשון במבחני האמינות של J.D Power.

כשאתם נכנסים למכונית יוקרה, אתם הופכים בין רגע לאורחים. כשאתם אורחים של Lexus השירות הייחודי וקבלת הפנים החמה המלווים אתכם הם עניין עקרוני.

בלקסוס קוראים לזה 'אומוטנשי'. ביפנית אומוטנאשי היא אומנות אירוח המציעה חוויה שלמה ומפנקת. הרעיון העיקרי מאחורי ה-'אומוטנאשי' הוא הרצון להסביר פנים ולהעניק תחושה נפלאה, אפילו במצבים בהם הלקוחות אינם מצפים או אינם יודעים שמארחים דואגים להם. אין למילה הזאת מקבילה בעולם המערבי.

כל קפל של בד וכל פריט אבזור נועדו להעניק את התחושה הייחודית והמפנקת. הריח של העור, מגב שיפעל כך שמים לא יטפטפו לתא הנוסעים בפתיחת הדלת או תאורה עדינה המופנית לכל נוסע בנפרד. כולם מעניקים חוויה רב-חושית השונה ממכונית אחרות ויורדת עד לפרטים הספיציפיים ביותר. הירידה לפרטים הקטנים מאפיינת את לקסוס וייחודית ביחס לכל מכונית אחרת, בין אם היא מכונית יוקרה ובין אם לא.

לקסוס IS300h

איכות, קפדנות וטכנולוגיה מספקות נוחות מקסימלית.

נסיעה בכל מכונית יוקרה חייבת להישאר חקוקה בזיכרון של הנוסעים. לקסוס מחדדת כל אספקט של נוחות הנסיעה כדי להציע את החוויה הטובה ביותר. מתלים מעולים הם חלק בלתי נפרד מיצרניות יוקרה המכבדות את עצמן.

Lexus מקפידה שכיול המתלים נעשה בדייקנות חסרת תקדים. אפילו בגרסאות הכניסה לדגמי לקסוס המתלים יספקו נוחות נסיעה ושיכוך מהמורות בוגר ומגובש. מתלים מתקדמים הם דבר הכרחי, אך דווקא בתחומים אחרים, חשובים לא פחות, לא כל החברות מקפידות על אותו הסטנדרט הגבוה.

נסיעה איכותית במיוחד מבודדת את הנוסעים מתלאות היום וההמולה מסביב. בידוד רעשים איכותי הופך את הדרך למקום נעים. כשהבידוד מוצלח המוזיקה או הפודקאסט האהוב מתגברים על הצפירות, הצעקות ורעש מנועי הבנזין. לקסוס מציבה אמות מידה גבוהות בכל הנוגע לבידוד הרעשים. בכל דגם ובכל רמת אבזור חברת הפרימיום היפנית מקפידים להעניק לנוסעים חווית נסיעה מרגיעה והרמונית.

הרי, בסוף היום אתם האורחים ומגיעה לכם הנסיעה האיכותית והמוצלחת ביותר.

מנועים שקטים

יתרון נוסף של מכוניות יוקרתית הוא שהן זוכות למנועים המתקדמים והחדשים ביותר שניתן להציע. לקסוס מתמחה במערכות הנעה היברידיות חשמליות למעלה מ-15 שנה. המנועים של Lexus חסכוניים, אבל זאת לא הסיבה היחידה בגינה תהנו לנסוע ברכב עם יחידות הנעה היברידיות. המנועים החשמליים בלקסוס שלכם הופכים אותה לשקטה יותר ואת התנועה העירונית שלה לחלקה יותר.

הביצועים של מנועי ההיבריד טובים מאוד והגמישות של המנוע החשמלי מסייעת ביציאה מהמקום ובשיוט. יחידות ההנעה ההיברידיות מסייעות ל-Lexus להגדיר יוקרה באופן שונה. היוקרה לא באה לידיד ביטוי רק בביצועים אלא בחוויה ובאיכות הנסיעה הכוללת. בזכות המאפיינים הייחודיים של המנוע ההיברידי, אתם תהנו מנסיעה שלווה יותר, מפנקת יותר ותגיעו ליעד שלכם רגועים הרבה יותר.

חוויה שקשה לשכוח

מכונית של לקסוס מציעה חוויה עשירה ורחבה מעצם הקנייה שלה והנסיעה בה. השירות הייחודי של לקסוס ממשיך כל זמן שהלקסוס שלך איתך. לקוחות לקסוס נהנים משירות קונסיירז' ומוקד הזמין 24/7.

לקסוס מוכיחה שמכונית יוקרה חייבת להימדד לא רק בסמל היוקרה על החרטום אלא בכל פרט בדרך, מאיכות ההרכבה של כל חלק, דרך הטכנולוגיה ויחידות ההנעה ועד לטיפול המסור במרכז השירות. אם מכונית היוקרה שלכם לא רושמת "וי" על כל הסעיפים – חשוב שתבדקו עד כמה יוקרתית החוויה שלכם.

הקודם:

סיכום חציון ראשון של 2021